českyenglishdeutsch

Hotel PRAHA Liberec - ubytování na úrovni

Hledáte stylové ubytování v centru města Liberec? Hotel PRAHA je tu právě pro Vás. Secesní hotel se nachází v samém historickém centru Liberce, v těsné blízkosti liberecké radnice. Chcete-li poznávat krásy města, památky, kulturní a sportovní vyžití, rodinné výlety a akce, nebo třeba jen relax v Liberci a jeho okolí, ubytování v našem hotelu Vám poskytne kvalitní zázemí, patřičný komfort a ideální výchozí bod. Nabízíme rovněž možnost romantické výzdoby pokojů, doplnění o obsluhu a další služby, vše dle Vašich požadavků.

Hotel v srdci Liberce

Hotel PRAHA Liberec byl postaven v secesním stylu roku 1905. Najdete jej na náměstí Dr. Eduarda Beneše v samém středu města Liberec. Z oken hotelu se můžete kochat pohledem na libereckou radnici, či největší historické náměstí s nově rekonstruovanou kašnou. Ubytování v atraktivní lokalitě v centru Liberce je zárukou Vaší spokojenosti. Hotel se nachází jen pár kroků od obchodů, bank, obchodních středisek a historických památek. Takém liberecké radnice, kde se pořádá nespočet svateb , promocí a oslav. V návaznosti na tyto události, jsme schopni pro Vás vytvořit vše " na klíč"

Jaké ubytování nabízíme

Hotel PRAHA Liberec je po rekonstrukci v kategorii 3*+ a 4*, jenž nabízí ubytování v jednolůžkových či dvoulůžkových pokojích a luxusních Junior Suite, s exkluzivním výhledem na hlavní náměstí v Liberci. Nezáleží, zda přijíždíte za sportem, zábavou, či prací. Ubytování v našem hotelu je vhodné pro jednotlivce, rodiny s dětmi, mladé páry i seniory, obchodní klienty i firemní partnery.

Hotelové pokoje jsou vybaveny televizorem se satelitním příjmem, telefonem s přímou volbou, WiFi připojením zdarma, sprchou/ rohovou vanou a toaletou, některé pokoje vybavené fénem. Na pokoji je minerální voda pro osvěžení gratis jako pozornost našim klientům. Dále můžeme aranžovat čerstvé květiny, nebo další služby dle Vašich požadavků.

apartmánech najdete luxusní koupelnu s vanou pro dva, jsou vybaveny originálním secesním nábytkem. Výhled z okna patří k nezapomenutelným dojmům, které si návštěvník z našeho města odváží.

Samozřejmou součástí ubytování v kvalitním hotelu je bezpečné parkování pro Váš vůz. Vstup na parkoviště vede z Kostelní ulice. Recepce hotelu je k dispozici 24 hodin denně. Sportovně zaměřeným hostům našeho hotelu v Liberci zdarma rádi uschováme lyže a kola. Kapacita parkování je 20 aut, nebo 2 autobusy

Kavárna v přízemí hotelu nabízí výbornou kávu, zákusky a zmrzlinu.

Ubytování v Liberci s geniem loci.

Liberec nabízí mnoho hotelů, ale málokterý hotel v Liberci nabízí to, co my. Chcete poznat kousek liberecké historie a zažít jedinečný genius loci? Pak při hledání ubytování v městě Liberec nemáte na výběr. Nehledejte v našem hotelu pozlátko Ikei, ani lehkost dřevotřísky! Tady je postel postelí, secesní rám skrývá bytelné zrcadlo, obrazy na stěnách mají nádech tajemna a po chodbách se prý v noci prohání duch neznámého. Snad skončeného století, snad stavitele – kdo ví? My mu dáváme jméno Ignácek a máme ho moc rádi, je to náš patron a strážce :-)


KLIDNÉ ZÁZEMÍ V CENTRU MĚSTA »

KLID A POHODA UPROSTŘED RUŠNÉHO MĚSTA – TO VŠE NABÍZÍ HOTEL PRAHA LIBEREC. V samém centru města Liberce naleznete oázu klidu, navíc na dosah všem večerním radovánkám i nákupním výletům!

 »

Lyžování v Liberci Pokud se vypravíte na ještědské sjezdovky, či se rozhodnete pro běžecké tratě v Jizerských horách, vždy Vám poskytneme maximální pohodlí a relax během Vašich sportovních akcí !

Rezervace, informace

Městské informační centrum Liberec