českyenglishdeutsch

Hotel PRAHA Liberec - ubytování na úrovni

Hledáte stylové ubytování v centru města Liberec? Hotel PRAHA je tu právě pro Vás. Secesní hotel se nachází v samém historickém centru Liberce, v těsné blízkosti liberecké radnice. Chcete-li poznávat krásy města, památky, kulturní a sportovní vyžití, rodinné výlety a akce, nebo třeba jen relax v Liberci a jeho okolí, ubytování v našem hotelu Vám poskytne kvalitní zázemí, patřičný komfort a ideální výchozí bod. Nabízíme rovněž možnost romantické výzdoby pokojů, doplnění o obsluhu a další služby, vše dle Vašich požadavků.

Hotel v srdci Liberce

Hotel PRAHA Liberec byl postaven v secesním stylu roku 1905. Najdete jej na náměstí Dr. Eduarda Beneše v samém středu města Liberec. Z oken hotelu se můžete kochat pohledem na libereckou radnici, či největší historické náměstí s nově rekonstruovanou kašnou. Ubytování v atraktivní lokalitě v centru Liberce je zárukou Vaší spokojenosti. Hotel se nachází jen pár kroků od obchodů, bank, obchodních středisek, historických památek a také liberecké radnice, kde se pořádá nespočet svateb , promocí a oslav. V návaznosti na tyto události, jsme schopni pro Vás vytvořit vše " na klíč"

Jaké ubytování nabízíme

Hotel PRAHA Liberec je po rekonstrukci v kategorii tříhvězdičkový hotel plus, jenž nabízí ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích či luxusních Junior Suite a apartmánech, s exkluzivním výhledem na hlavní náměstí v Liberci. Nezáleží, zda přijíždíte za sportem, zábavou, či prací. Ubytování v našem hotelu je vhodné pro jednotlivce, rodiny s dětmi, mladé páry i seniory, obchodní klienty i firemní partnery.

Hotelové pokoje jsou vybaveny televizorem se satelitním příjmem, telefonem s přímou volbou, WiFi připojením zdarma, sprchou/ rohovou vanou, toaletou a některé pokoje jsou vybavené fénem. Dále můžeme aranžovat čerstvé květiny, nebo další služby dle Vašich požadavků.

Apartmány jsou vybaveny originálním secesním nábytkem a luxusní koupelnou s vanou pro dva. Výhled z okna na náměstí patří k nezapomenutelným dojmům, které si návštěvník z našeho města odváží.

Samozřejmou součástí ubytování v kvalitním hotelu je bezpečné parkování pro Váš vůz. Vstup na parkoviště vede z Kostelní ulice a doporučujeme si místo na něm předem zarezervovat. Kapacita parkování je 20 aut, nebo 2 autobusy. Recepce hotelu je k dispozici 24 hodin denně. Sportovně zaměřeným hostům našeho hotelu v Liberci zdarma rádi uschováme lyže a kola.

Kavárna v přízemí hotelu nabízí výbornou kávu, zákusky a zmrzlinu.

Ubytování v Liberci s geniem loci.

Liberec nabízí mnoho hotelů, ale málokterý hotel v Liberci nabízí to, co my. Chcete poznat kousek liberecké historie a zažít jedinečný genius loci? Pak při hledání ubytování v městě Liberec nemáte na výběr. Nehledejte v našem hotelu pozlátko Ikei, ani lehkost dřevotřísky! Tady je postel postelí, secesní rám skrývá bytelné zrcadlo, obrazy na stěnách mají nádech tajemna a po chodbách se prý v noci prohání duch neznámého. Snad skončeného století, snad stavitele – kdo ví? My mu dáváme jméno Ignácek a máme ho moc rádi, je to náš patron a strážce :-)


KLIDNÉ ZÁZEMÍ V CENTRU MĚSTA »

KLID A POHODA UPROSTŘED RUŠNÉHO MĚSTA – TO VŠE NABÍZÍ HOTEL PRAHA LIBEREC. V samém centru města Liberce naleznete oázu klidu, navíc na dosah všem večerním radovánkám i nákupním výletům!

 »

Lyžování v Liberci Pokud se vypravíte na ještědské sjezdovky, či se rozhodnete pro běžecké tratě v Jizerských horách, vždy Vám poskytneme maximální pohodlí a relax během Vašich sportovních akcí !

Rezervace, informace

Městské informační centrum Liberec